Novinka: krytka s hlasovým ovládaním

Krytka s hlasovým ovládaním

Predstavujeme hlasové ovládanie systému Zuma do celej domácnosti
Táto krytka jednoducho integruje hlasové ovládanie Alexa Built-in™ do vášho systému Zuma, čím umožňuje hands-free ovládanie zvuku a osvetlenia vášho domova. Krytka s hlasovým ovládaním prináša do vašej domácnosti dokonalé spojenie zvuku, svetla a hlasového ovládania.

Nakupovať

Špičková hlasová technológia pre vašu domácnosť

Krytka s hlasovým ovládaním je vybavená sústavou inteligentne riadených mikrofónov, ktoré umožňujú zabudovanú funkciu Alexa a odstraňujú potrebu externých zariadení Alexa v domácnosti. Využíva mikrofóny s 'ďalekým poľom' a potlačenie ozveny, aby bolo možné počuť príkazy cez hudbu, čo vám poskytne úplný hands-free zážitok.

Hlasom ovládaný zvuk a svetlo v akejkoľvek miestnosti

Po inštalácii má krytka s hlasovím ovládaním krytie IP65, takže ho môžete bezpečne používať v ktorejkoľvek miestnosti vo vašej domácnosti.

To znamená, že svoju kúpeľňu môžete premeniť na luxusný kúpeľný priestor s hlasom ovládaným zvukom a svetlom. Zmeňte zvukovú stopu a teplotu svetla z pohodlia svojej vane bez toho, aby ste museli pohnúť prstom.

Jednoduchá inštalácia a ešte jednoduchšie používanie

Inštalácia tejto inteligentnej krytky je jednoduchá - stačí ju vymeniť za existujúcu krytku Zuma, vykonať niekoľko krokov nastavenia a môžete začať. Zmena hudby alebo osvetlenia je jednoduchá, stačí povedať: 'Alexa, stíš svetlá a pusti hudbu'.

Táto krytka je dostupná v štvorcových alebo okrúhlych prevedeniach pre jednotnú estetiku a na jednu miestnosť stačí iba jedna.

Krytka s hlasovým ovládaním práve v predaji.

Nakupovať