Novinka: krytka s hlasovým ovládaním

Zuma Luminaire

Minimálne osvetlenie v plnej kráse

Svietidlo Luminaire, ktoré je perfektne prispôsobené na spoluprácu so Zuma Lumisonic, je naše vysokovýkonné stropné svietidlo, ktoré Vám poskytne prirodzené osvetlenie celého Vášho domova.

Nakupovať

Minimalistický dizajn, jednoduchá inštalácia, nenápadný štýl

Zuma Luminaire sú vysokovýkonné smart LED stropné svietidlá. Poskytujú prirodzené svetlo s režimami, ktoré vám umožňujú meniť tóny farieb tak, aby vyhovovali akejkoľvek nálade.

Navyše, ich cirkadiánny režim automaticky odzrkadľuje intenzitu a farebnú teplotu prirodzeného svetla, čím pomáha Vášmu telu sledovať jeho prirodzený cirkadiánny rytmus.

Ako funguje Zuma?

Zuma Lumisonic je ultrakompaktné stropné svietidlo, ktoré sa jednoducho inštaluje do vašich stropov. Môžete ho dodatočne namontovať do existujúcich svietidiel pomocou vášho súčasného svetelného okruhu a vypínačov.

Zuma funguje ako viacizbový bezdrôtový systém. Pripojte ju k svojej sieti Wi-Fi, Airplay2 alebo Bluetooth a ovládajte osvetlenie aj zvuk z telefónu prostredníctvom našej aplikácie alebo použite našu novú technológiu Smart-Bezel na ovládanie hlasom.

Váš nákup je dodávaný s virtuálnym prieskumom, aby ste sa uistili, že získate najlepší zvukový a svetelný zážitok.

Prečo je Zuma taká výnimočná?

S viac ako 100 možnosťami stmievania umožňuje svetelný systém Zuma super plynulé úpravy a poskytuje teplé až studené farby v rozsahu od 2800K do 4800k. To Vám poskytne osvetlenie vhodné na každú príležitosť, od intímnej večere pri sviečkach až po svieže ranné cvičenie v telocvični.

Navyše s inteligentným osvetlením Zuma je možné mať všetky svetlá naprogramované tak, aby osvetlenie nikdy neprekročilo 75%, čo pomáha šetriť energiu, pričom si ani neuvedomujete rozdiel.

Na požiadanie je k dispozícii s uhlom vyžarovania 52, 32 a 22 stupňov.

Zuma má odolnosť IP65 a dá sa použiť v celom dome vrátane kúpeľní, sáun, bazénov a sprchovacích kútov.

Každú časť produktu je možné aktualizovať softvérom, čo Vám zabezpečuje neustálu aktuálnosť s novými potrebami a trendami.

Zuma Luminaire - Light

Nastaviteľné, stmievateľné svetlo s 1000 odtieňmi.

Uhol lúča: 52˚ FWHM

Zdroj svetla: Balík LED STW9C2PB

Rozsah teploty farieb: 2800k – 4800k

Lumen: 530lm

Konektivita: Wi-Fi & Alexa

Ovládanie: Mobilná aplikácia Zuma a hlasové ovládanie s Alexou