Novinka: krytka s hlasovým ovládaním

Zuma ultratenké krytky

Posledný dotyk.

Zuma krytky ponúkajú nebadateľné zakončenie Vášho osvetlenia.

Nakupovať

Čo sú Zuma krytky?

Krytky svietidiel Zuma sú magneticky odnímateľné od všetkých svetiel Zuma. Môžu byť vsunuté do stropu, aby poskytli čistý a bezproblémový povrch.

Dostupné v každej rade a štýle našich produktov. Ponúkame čisto biele krytky, ale je možné ich špeciálne prispôsobiť presnej farbe stropu v okrúhlom alebo štvorcovom prevedení. Ide o vlastnú službu, ktorú si môžete vybrať, keď v rámci nakupovania v našom obchode.

Môžete tiež pridať našu inteligentnú krytku s integrovanými mikrofónovými senzormi, čo vám umožní plne ovládať zvuk a svetlo hlasom Alexa.

Predstavujeme krytku s hlasovým ovládaním

Novú krytku s hlasovým ovládaním je možné dodatočne namontovať na akýkoľvek existujúci produkt Zuma Lumisonic, čo umožňuje používateľovi ovládať zvuk a svetlo pomocou hlasu.

Táto krytka sa môže pochváliť jedným z najtenších vstavaných zariadení Amazon Alexa a prvými dodatočne namontovanými odnímateľnými mikrofónmi Alexa, odstraňuje potrebu externých zariadení Alexa v domácnosti. Svetelné krytky využívajú mikrofóny „na diaľku“ a technológiu potlačenia ozveny, aby bolo možné počuť vaše príkazy cez hudbu, čo Vám poskytuje úplný hands-free zážitok.

Keďže ide o magnetickú krytku, možno ju pridať k akejkoľvek existujúcej jednotke Zuma a je k dispozícii v štvorcových aj okrúhlych modeloch. So zodpovedajúcimi krytkami pre konzistentnú estetiku je potrebný iba jeden Smart Bezel Voice na miestnosť.

Krytky Zuma sa dajú ľahko pripevniť a odstrániť, čo Vám umožňuje vypnúť mikrofóny z našej aplikácie alebo krytku fyzicky odstrániť z miestnosti.

Nakupovať

Štvorec

Špecifikácie

Magnetické pripojenie

Rozmery: 104,5 x 104 x 4,5 mm

Kompatibilný so všetkymi Zuma modelmi

Kompatibilný so všetkými typmi inštalácie

Dostupný ako Smart rám pre ovládanie hlasom

Kruh

Špecifikácie

Magnetické pripojenie

Rozmery: 113,5 x 4,5 x Ø mm

Kompatibilný so všetkymi Zuma modelmi

Kompatibilný so všetkými typmi inštalácie

Dostupný ako Smart rám pre ovládanie hlasom