Novinka: krytka s hlasovým ovládaním

Zuma Lumisonic

Kde sa svetlo spája so zvukom

Zuma Lumisonic je stropné svetlo s reproduktorom. Kombináciou náladového osvetlenia a pohlcujúceho zvuku vytvoríte vo vašom dome dokonalú atmosféru.

Nakupovať

Jednoduché bývanie. Zuma spája svetlo a zvuk do jedného zariadenia.

Zažite vysokokvalitný priestorový zvuk a viaczmyslové osvetlenie pomocou jedného zariadenia. Zbavíte sa káblov a veľkej techniky vo Vašej domácnosti. Zvuk a svetlo vo forme stropných svietidiel, ktoré elegantne zapadnú do Vášho interiéru.

Zuma má najlepší bezdrôtový multi-room systém vo svojej triede, ktorý vám umožňuje streamovať zvuk v celom dome alebo si vybrať prehrávanie inej hudby v každej miestnosti.

Je to jednoduché. Použite Zuma Lumisonic na vylepšenie svojho domova a prostredníctvom zvuku a svetla vytvorte dokonalé životné prostredie plné zábavy.

Ako funguje Zuma?

Zuma Lumisonic je ultrakompaktné stropné svietidlo, ktoré sa jednoducho inštaluje do vašich stropov. Môžete ho dodatočne namontovať do existujúcich svietidiel pomocou vášho súčasného svetelného okruhu a vypínačov.

Zuma funguje ako viacizbový bezdrôtový systém. Pripojte ju k svojej sieti Wi-Fi, Airplay2 alebo Bluetooth a ovládajte osvetlenie aj zvuk z telefónu prostredníctvom našej aplikácie alebo použite našu novú technológiu Smart-Bezel na ovládanie hlasom.

Váš nákup je dodávaný s virtuálnym prieskumom, aby ste sa uistili, že získate najlepší zvukový a svetelný zážitok.

Prečo je Zuma taká výnimočná?

'Pod kapotou' sa nachádza monolitický zosilňovač HD-audio triedy D riadený špičkovým štvorjadrovým audio procesorom novej generácie. Každý kanál je aktívne filtrovaný a riadený pokročilými algoritmami DSP s cieľom maximalizovať detaily a výkon, aby ste si mohli vychutnať skutočne pohlcujúci zvukový zážitok.

Náš dvojpásmový reproduktorový systém na mieru obsahuje jedinečne optimalizovaný 3-palcový super tvarovaný hliníkový kužeľ s dlhým dosahom. Každý aspekt dizajnu basového reproduktora a krytu bol vyladený a vylepšený, aby v spojení s jedinečnou elektronikou zabezpečil tempo, rytmus a mimoriadne detaily.

V strede dizajnu Lumisonic je náš vysokovýkonný výškový reproduktor s hodvábnou kupolou, ktorý bol vyvinutý s ultra širokým rozptylom pre lepšiu čistotu zvuku a pokrytie miestnosti.

Zuma je bezdrôtovo synchronizovaná a s použitím vlastného systému bezdrôtového pripojenia viacerých miestností, ktoré sa automaticky prispôsobí prostrediu, Vám dokáže zabezpečiť bezkonkurenčný výkon. To umožňuje bezkáblový pohlcujúci zvuk v celej miestnosti s najlepšou synchronizáciou zvuku vo svojej triede (100 uS).

S viac ako 100 možnosťami stmievania je náš na mieru navrhnutý vysokovýkonný LED systém schopný vykresliť 90 CRI s prirodzeným farebným rozsahom od 2800k do 4800k. Užite si intímnu atmosféru večere pri sviečkach a svieže ranné cvičenie v telocvični.

Každú časť produktu je možné aktualizovať softvérom, čo Vám zabezpečuje neustálu aktuálnosť s novými potrebami a trendami.

Zuma Lumisonic - Zvuk & svetlo

Laditeľné, stmievateľné svetlo a 2-pásmový utesnený akustický audio systém optimalizovaný pre DSP, ovládaný mobilnou aplikáciou

Zosilňovač: Trieda D

Watt: 75W vysoko kvalitného zvuku

Multi-izbové audio: Áno s Alexou a AirPlay

Uhol lúču: 52˚ FWHM

Rozsah teploty farieb: 2800k – 4800k

CRI: 90+

Lumen: 530lm

Konektivita: Wi-Fi, Alexa, Bluetooth, Apple Airplay

Zuma applikácia a hlasové ovládanie: Spotify Connect, Tidal Connect, Roon Ready