Novinka: krytka s hlasovým ovládaním

Lumisonic

Prvou vecou, ktorá zvyčajne príde na myseľ je pochybnosť o kvalite zvuku pochádzajúceho zo stropného osvetlenia. Nič nemôže byť ďalej od pravdy. V spolupráci s najlepšími akustikmi vo svete tvoríme dychberúce smart svetelné systémy s neuveriteľným zvukovým systémom.

Počúvajte hudbu, podcasty, filmy, audioknihy a všetko čo máte radi cez jednoduchú Zuma mobilnú aplikáciu.

4 roky roky práce s medzinárodným tímom špičkových inžinierov nás priviedli k inováciam, ktoré prinášajú do domovov vynikajúci zvuk v ultra kompaktnom tvare.

Monolitický 75-wattový zosilňovač HD audio triedy D je riadený najlepším štvorjadrovým DSP procesorom vo svojej triede, ktorý podporuje bezstratový 24bit/192kHz zvuk. Vynikajúca synchronizácia streamovania zvuku (100uS) a pokročilé algoritmy DSP maximalizujúce detaily a výkon zvukovej scény. Zuma dokáže naplniť Váš domov bohato detailným, pohlcujúcim zvukom pre hudbu, filmy, rádio, podcasty a audioknihy zo všetkých vašich obľúbených streamovacích služieb.

Špeciálne vyvinutá wooferová hnacia jednotka produkuje ostré, čisté vokály a bohaté basy prostredníctvom nášho jedinečného superformovaného hliníkového kužeľa, špeciálne vyrobeného v Británii. Patentovaný reproduktor Zuma bol vyvinutý s ultra širokým rozptylom pre lepšiu čistotu a pokrytie miestnosti.

Lepšie osvetlenie.

Nízkoenergetický LED systém Zuma bol vyvinutý na dosiahnutie prirodzeného svetla s vysokým rozlíšením 90 CRI (index podania farieb).

Nastavenia teploty farieb Zuma medzi teplými a studenými farbami odrážajú prirodzene sa meniacu dennú teplotu svetla a tým umožňujú svetelné podmienky viac zamerané na človeka.

Väčšina domácností má 80 CRI alebo menej, čo vedie k nejasným, matným farbám a odtieňom. Svetlá s vyšším hodnotením CRI presnejšie zobrazujú skutočné farby.

Štvorec

Špecifikácie

Magnetické pripojenie

Rozmery: 104,5 x 104 x 4,5 mm

Kompatibilná so všetkymi Zuma modelmi

Kompatibilná so všetkými typmi inštalácie

Dostupná ako Smart Bezel pre ovládanie hlasom

Kruh

Špecifikácie

Magnetické pripojenie

Rozmery: 113,5 x 4,5 x Ø mm

Kompatibilná so všetkymi Zuma modelmi

Kompatibilná so všetkými typmi inštalácie

Dostupná ako Smart Bezel pre ovládanie hlasom